Відгуки про компанію RESPECTOR
- Олег С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
дуже швидко доставили кросівки . все заявлене відповідає , товар якісний.
- Андрій Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
шузи - вогінь!
- Коментар продавця
Дякуєм за покупку і за відгук, звертайтесь до нас ще, все буде Україна!
- Коментар продавця
- Сергей Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, дуже приємно, чекаєм від Вас ще замовлень!)
- Коментар продавця
- Николай З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Задоволений замовленням. Раджу продавця
- Коментар продавця
Дякуєм за покупку і за відгук, звертайтесь до нас ще, все буде Україна!
- Коментар продавця
- Володимир Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир
брал ботинки и кросовки ,кросы не были в свете взял другие по цене дешевле разницу не отдали платил через пром кросы ,на ноге смотреться хорошо они зимние но не очень теплые ,и ещё одно но они в том же городе где и я можно было на месте посмотреть выбрать
- Володимир
- Володимир Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- ПокупательУгода на маркетплейсі Prom.ua
замовляв 42 розмір. прислали 43 або навіть 44 з переклеєними на язичках розмірами і затертими розмірами на рідних устілках. додатково вклали якісь ліві устілки, і понаклеювали в районі п'яток якісь прямокутники. колір також не відповідає опису. хакі - це ніяк не чорний колір. не шановний продавець, навіщо обманювати? читайте слово Боже: посіє людина вітер, а пожне бурю. очікуйте часу, коли будете жати🤣🤣🤣
- Коментар продавця
який хакі, що пишите, подивіться що Ви замовляли!!!
- Коментар продавця
замовив чорні кросівки 42р., в коментарях написав ,не дзвоніть для уточнення, посилку отримав, через кілька днів залишає відгук що хотів хакі і розмір не його, повернули кошти за взуття і доставку, отримали повернення з відірваними лейбами на язиках, чучело кидає продавців на пром, а модератори відгуків взагалі не працюють!!!
- Коментар продавця
- Сергей Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- наташа с.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анатолий Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
